İletişim Tel: +90 533 393 79 99            satis@kilavuzmakina.com

Yaylı Kablo Sarma Tamburu

You are here : Kılavuz Makina > Akapp-Stemmann Ürünleri > Kablo Sarma Tamburu > Yaylı Kablo Sarma Tamburu →

 

 

Kablo Sarma Tamburu

Yaylı Kablo Sarma Tamburu hem geniş sarma yüzeyine hem de merkez bağlantı plakasına sahiptir. Bu tamburlarda kullanılan montaj ayağı ile kolay montaj yapılabilmektedir. Yaylı Sarma Tamburu modüler yapısı sayesinde tüm açı ve yönlerde montaja imkan tanımaktadır. Opsiyonel olarak sunulan 360 derece dönüşlü montaj ayağı her yöne erişime imkan vermektedir. Saha çalışmalarında tamburun, merkezden tüm noktalara enerji erişimi yapılabilmektedir..

Yaylı Kablo Sarma Tamburunda kullanılan kablo, Kılavuzlama Kolu yardımıyla sarma yüzeyine limitlenmekte ve bu şekilde kablo kopmalarının önüne geçilmektedir. Bu tamburlar için özel olarak tasarlanan güçlü Yay Sistemi, zor koşullar altında bile en üst düzey güvenliği sağlamakta ve tamburun kullanım süresini arttırmaktadır. Yaylı Kablo Sarma Tamburu küçük imalat tesislerinin yanı sıra ağır sanayi üretimi yapan tesislerde de makineler, robotlar, aletler ve aparatlara enerji transferi yapabilmektedir.Tamburun gövdesinde bu amaçla galvaniz ya da paslanmaz saç kullanılmıştır. Sıralanan ürün özellikleri ve ürünümüzün güvenirliliği CE Sertifikamız ile teyit edilmiştir.

Başta Gıda Sektörü olmak üzere, farklı sektörlere yönelik özel tambur üretimimiz bulunmaktadır. Ayrıca Yaylı Kablo Sarma Tamburlarında kullanılacak özel kablolar için de firmamızdan teklif alabilirsiniz..

Kablo Sarma Tamburu İmalatlarımız

Firmamız ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek üzere müşterilerimizin talep ve önerilerini önemsiyoruz. Müşteri istekleri ve saha tecrübelerimiz doğrultusunda hem tasarımlarımızı hem de imalat kalitemizi arttırıyoruz. Kullandığımız hammadde ve yarı mamülleri üretim kalitesinden emin olduğumuz firmalardan tedarik ediyoruz. Üretim kontrollerini üretimin her aşamasında gerçekleştiriyoruz ve son aşamada ürünün kullanım şartlarına uygunluğunu test ediyoruz.

– Çalışma şartlarına uygun tasarım, saha şartlarına özel çözümler.

– Son teknolojik programlar ile ürün tasarımları.

– Müşteri talepler ve tavsiyeleri doğrultusunda özel imalatlar.

– Yüksek kapasiteli tambur ve aktarım sistemleri.

– Gıda sektörüne uygun tasarım ve ürünler.

– Gemi, tersanelere uygun tasarımlar.

Yatay ve Dikey uygulamalarda tercih edilen standart modeller haricinde, kullanıcı taleplerine uygun özel tasarımlar için satis@kilavuzmakina.com email adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

error: Web sayfasından lütfen kopyalama yapmayınız...