İletişim Tel: +90 533 393 79 99            satis@kilavuzmakina.com

Motorlu Kablo Sarma Tamburu

You are here : Kılavuz Makina > Vinç Sistemleri > Motorlu Kablo Sarma Tamburu →

 

 

 

MOTORLU KABLO TOPLAMA TAMBURU

Motorlu Kablo Toplama Tamburu

Müşteri kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanan ürünler kendi imalatımızdır. Motorlu kablo sarma tamburu çalışma şartlarına göre tasarlanmakdır.

Motorlu kablo sarma tamburu, kablonun, sarılarak toplanması gerektiği durumlarda tercih edilmektedir. Tamburun sabit olması gereken çalışma sistemlerinde de kullanılmaktadır. Tork kontrollü ve limit switchlidir. Kablo toplama işlemi sırasında kabloyu ayarlayacağınız kuvvet ile sarmaktadır. Ekstra kuvvet uygulanmaz. Limit switchler sayesinde (opsiyoneldir) çalışma sistemi limitlenir. Servis ve montaj kolaylığı sağlanır. Transfer arabaları, kablo montaj ekipleri, vb, uygulamalarda tercih edilmektedir.

Çeşitli kablo ebatlarına göre deşiğik ebat ve ölçülerde modellerimiz için lütfen satis@kilavuzmakina.com adresimize e-mail atarak bilgi isteyebilirsiniz..

 

 

 

MOTORLU KABLO SARMA TAMBURU

Motorlu Kablo Sarma Tamburu

Müşteri kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanan ürünler kendi imalatımızdır. Taleplere göre özel tasarımlar ve çözümler sunulmaktadır. Çalışma şartlarına göre malzeme seçimi yapılır.

Açık saha portal vinçler, transfer/yük taşıma arabaları gibi aynı eksende enerji transfer etmek amacı ile kullanılabilirler. Tork kontrollü sistem sayesinde kabloya ilave yük gelmez. Uzun kullanım sağlanır. Çeşitli kablo ebatlarına göre deşiğik ebat ve ölçülerde modellerimiz için lütfen satis@kilavuzmakina.com adresimize e-mail atarak bilgi isteyebilirsiniz.

Slipring – İletişim Bileziği Slipring üniteleri IP 54 koruma sınıfına göre imal edilmektedir.
Boya Koruma Tamburlar korozyona karşı 1 kat epoxy astar ve 1 kat son kat epoxy boya ile kaplanmaktadır.

Sıcak daldırma galvaniz ve paslanmaz gövde opsiyonları bulunmaktadır.

Standart Motor Redüktörler Yedek parça Garantisi.
Soketli elektrik bağlantıları Kaliteli elektrik şaft malzemesi ve projeli imalatlar.
Sürücü/invertör kontrolü Kaldırma ve Yürütme hareketleri çift hızlı ve sürücü/invertör ile kontrol edilir. Ayarlanabilir hız değerleri ile uygun hizmet.
Montaj Kolaylığı Bağlantı plakaları ile kolay montaj sağlanır.
Servis Kolaylığı

 

 

 

 

 

error: Web sayfasından lütfen kopyalama yapmayınız...