İletişim Tel: +90 533 393 79 99            satis@kilavuzmakina.com

Transfer Arabası

You are here : Kılavuz Makina > Kanca Altı Ekipmanları > Transfer Arabası →

 

TRANSFER ARABASI

Transfer arabası veya Akülü Transfer Arabası işletmelerde çalışma holleri arasında ürünlerin taşınmasına uygundur. Ağır ve havaleli yüklere uygundur. Transfer arabalarında enerji Akü veya kablo ile sağlanır. Taşınacak veya çekilecek yüke göre 24/48V enerji besleme tercih edilir. Sistemleri, sürücü kontrol ünitesi, uzaktan kumanda, emniyet sensörleri ile tasarlanmaktadır. Çalışma şartlarına uygun araba yüksekliği ve kolay akü ulaşım imkanı. Şarj alanında kolay erişim ile hızlı şarj imkanı.

Transfer Arabaları, standart uygulamalarda ray üzerinde kablo sarma tamburu ile enerji transferi. Çalışama şartlarına uygun kablo seçimi ve çalışma mesafesine göre kablo sarma tamburu tasarımları.
Serbest dolaşım transfer arabaları akülü ve uzaktan kumandalıdır. Forklift tekerlekleri veya kapasitesine uygun tekerlekleri çalışma zeminine zarar vermez. 2 veya 4 teker dönerli sistem ile dönme açılarında maksimum hareket sağlanır. Dar alanlarda çalışmaya uygunluk. Çarpma engelleme sistemi sayesinde serbest tekerlek sistemi olan transfer arabalarında güvenlik arttırılmıştır. Çalışma sırasında sesli ve ışıklı ikaz ile uyarı sistemleri ile iş güvenliği şartlarına uygun tasarımlar. Alan tarama veya cisim tanıma sensöreleri ile emniyet sağlanır.

Müşteri talep ve tavsiyeleri doğrultusunda, İşletmelere özel çözümler, kullanıma uygun dizaynlar. Standartlara uygun olarak imal edilerek firmamız Garantisi ve Avrupa normlarına uygunluk belgesi – CE belgesi ile teslim edilmektedir.

Referanslarımız

Özel tasarımlarınız için firmamızla temasa geçebilir ve istediğiniz özelliklerde imalat için görüşebilirsiniz. satis@kilavuzmakina.com hesabımıza e-mail atmanız yeterlidir.

Transfer arabası modelleri Akülü ray yolu, Elektrikli ray yolu, Akülü saha içi serbest dolaşım, Akü veya kablolu enerji transferi
Kapasite 100ton’ a kadar standart imalat ve özel imalatlar,
Kumanda Uzaktan Kumanda, Kablolu Kumanda, Joistik Kumanda
Redüktör ve Motor Standart ürün seçimi, servis ve parça temini kolaylığı,
Taşınacak yük Standart tasarımlar ve taşınacak yüke uygun özel tasarımlar,
Çalışma şartları Dış saha ve uygun çalışma şartlarına özel malzeme seçimi,
Uyarı sistemi ve sensörler Sesli ışıklı ikaz sistemi ve koruyucu sensör sistemleri,
Özel tasarım Taşıma yükleri haricinde, tren ve vagon çekmeye yönelik transfer arabaları, kalıp taşıma, yükselen platform

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Web sayfasından lütfen kopyalama yapmayınız...