İletişim Tel: +90 533 393 79 99            satis@kilavuzmakina.com

Eloksal Vinçleri

You are here : Kılavuz Makina > Vinç Sistemleri > Eloksal Vinçleri →

 

ELOKSAL VİNÇLERİ – ÖZEL TASARIM

Eloksal Vinç Sistemleri, Manuel, yarı otomatik ve otomasyonlu sistemler ile müşteri tarafından belirlenecek reçete ile çalışmaya imkan sağlar.

Özel projeli eloksal vinçleri ile düşük tavan yüksekliklerinde de çalışılabilmektedir. Ürün projesi, müşterinin en yüksek verimlilikte çalışmasına uygun olarak tasarlanmaktadır. Havuz yüksekliklerine uygun tasarımlar ile maksimumda derinlik ve çalışma süreleri hedeflenmektedir. Özel tasarım eloksal vinçlerine uygun askı, sepet ve arabalar çalışma esnasında güvenlik ve zaman kazandırmaktadır. İşletmelerin efektif çalışma ile maliyetlerini düşürmesi hedeflenmektedir.

Özel tasarımlarınız için firmamız ile temasa geçebilir ve çalışma sahasına uygun özelliklerde çözümlerimiz için görüşebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen satis@kilavuzmakina.com adresimize email atınız…

 

 

 

ELOKSAL VİNÇLERİ

Aluminyum kaplama sistemleri için tasarlanmış korozyona karşı dayanımı yüksek malzemeden imal edilen, manuel, yarı otomatik, veya otomasyonlu eloksal vinçleri ile istenilen hızda, güvenli çalışma imkanını üşterilerimize sunuyoruz.

Transfer arabaları ile malzemelerin hollar arasında hareket ettirilmesi ve yükleme / boşaltma işlemleri yapılabilir.

Projelendirme için firmamız ile temasa geçebilir ve çalışma sahasına uygun özelliklerde çözümlerimiz için görüşebilirsiniz. satis@kilavuzmakina.com adresimize email atabilirsiniz.

 

error: Web sayfasından lütfen kopyalama yapmayınız...