İletişim Tel: +90 533 393 79 99            satis@kilavuzmakina.com

Kanca Altı EkipmanlarıBelow The Hook Devices

You are here : Kılavuz Makina > Kanca Altı EkipmanlarıBelow The Hook Devices

 

Coil Tong – Rulo Sac Kaldırma – Motorlu

RULO SAC KALDIRMA SİSTEMLERİ – COIL TONG – KLV-RKA

Coil Tong – Motorlu kol hareketleri ile Rulo sacların emniyetli ve dar alanlarda taşınmasını sağlar. Stok sahası dar alanlarda daha fazla alana yükleme yapılmasını sağlar. Motorlu rulo sac taşıma ile 360° dönme sistemi sayesinde stoklama sahası ve nakliyede ideal çözümler sağlar. Sac koruma için pedler, yük emniye siviçleri, sesli ışıklı ikaz sistemi, stoklama sehpası

CE Standartlarına uygun imalatlarımız ile mutlak güvenlik prensibiz ile ürün kalitesini ön plana çıkarmaktayız.

Daha fazla bilgi için >

 

C KANCA

C KANCA SİSTEMLERİ – KLV-CK

C kancalar müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imal edilmektedir. Ağır hizmet C KANCA imalatlarımız güçlü yapıları ile güvenlikli bir şekilde rulo sac, bobin benzeri ürünlerin taşınması ve istiflenmesinde kullanılmaktadır.
C Kancaların sağladığı güvenlik ile daha hızlı taşıma ve istiflemeler gerçekleştirilmektedir. Rulo taşımalarında keskin kenarlar tarafından çelik ve bez halatların zedelenmesi ve kopması işletmelerde kullanıcı kazalarına neden olmaktadır.
C kancalar standart olarak stoklama sehpaları ile müşterilerimize teslim edilmektedir. C Kancaların kullanılmadığı sürelerde devrilme ihtimalı göz önünde bulundurulmalı ve sadece stoklama sehpalarında üzerinde vinç kancasından ayırılmaları tavsiye edilmektedir.
CE Standartlarına uygun imalatlarımız ile mutlak güvenlik prensibiz ile ürün kalitesini ön plana çıkarmaktayız.

Daha fazla bilgi için >

 

 

İnsan Taşıma Sepeti

İnsan Taşıma Sepetleri – KLV-İTS

İnsan Taşıma Sepeti” sağlam konstrüktif yapısı, bağlantı ve ek noktalarında güvenlik plakaları ile kullanıcıya ekstra güvenlik sağlar. Yan gövdeler de kullanılan 50x50mm gözlü Cesan Tel sayesinde kabin içindeki eşyalarada güvenlik sağlanmış olur. Zeminde kullanılan baklavalı sac, basma yüzeyinde tutunmayı arttırarak kayma riskini minimuma indirir. Forklift ve transpalet ile kolay taşıma yapılabilmesi için uygun dizayn edilmiş ayak ve ölçüler sayesinde sepetler stok alanına kolay taşıma yapılabilir.   İnsan taşıma sistemlerinde CE Belgesi test raporları ile beraber verilmektedir.

Daha fazla bilgi için >

YÜK TAŞIMA SEPETİ

Konteyner Yük Taşıma Sepeti – KLV.S

Sanayi işletmelerinde iç nakliyeler için kullanımı çok yaygın olan “Konteyner Yük Taşıma Arabası” sağlam konstrüktif yapısı, yan yüzeylerinin ½ oranında açılması ve üzerinde geniş etiketleme alanı olması nedeniyle kullanışlı bir ürün özelliği taşımaktadır. Üzende bulunan 4 adet avare tekerleğin 2 adedi frenlidir. Standart üretim dışında işletme ihtiyaçlarına göre farklı ölçü, tonaj ve renklerde üretimler yapılabilir.

Daha fazla bilgi için >

BIGBAG TAŞIMA APARATI

Bigbag Taşıma Aparatı

Bigbag taşıma aparatları, özel çekme kutu profilden imal edilir. Vinç ve ceraskal kancasına uygun mapa sayesinde kolay kullanım sağlar.

1ton – 2ton – 3ton kapasitelerde standart imalatlar.

Daha fazla bilgi için >

error: Web sayfasından lütfen kopyalama yapmayınız...