İletişim Tel: +90 533 393 79 99            satis@kilavuzmakina.com

Çelik Konstrüksiyon

You are here : Kılavuz Makina > Çelik Konstrüksiyon →

gemici merdiveni

GEMİCİ MERDİVENİ – DİKEY MERDİVENLER

Gemici Merdiveni” dar çalışma alanları, dikey erişime ihtiyaç duyulan işletmelerde tercih edilmektedir. Dikey merdivenler, kapladıkları az alan ile Vinç yollarına, platformlara, Silolara ve Çatılara erşimde kullanılabilir.

Gemici Merdivenlerinde projeye istinaden istenilen boylarda imalat yapılabilmektedir, koruma çemberi ile yüksek mesafelerde ekstra güvenlik sağlanmaktır. 6 metreden daha yükseğe erişmeyi sağlayan çardaklı dik merdivenlerde her 9 m.’de bir sahanlık bulunmalıdır. Sahanlığın eni 60 cm.’den boyu 150 cm.’den daha ufak olmayıp, etrafı korkuluk ve süpürgelikle çevrilmelidir. Gemici Merdivenlerinde emniyet kemeri borusu ile ekstra güvenlik sağlanabilir (Opsiyonel). Çelik konstrüksiyon tasarım ve imalat.

Daha fazla bilgi için >

SAC METAL KUTU – METAL KUTU

Metal kutular müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imal edilmektedir.
Sac kutu imalatları kullanım alanlarına göre kilitli, açılan kapaklı, malzeme yükleme ağzı ile kullanıcıya kolaylık sağlanmak amacı ile tasarlanır.

Çalışma şartlarına uygun imalatlarımız ve güvenlik prensibiz, ürün kalitesini ön plana çıkarmaktadır.

Daha fazla bilgi için >

GÜVENLİK BARİYERİ – KORUMA BARİYERİ

Güvenlik bariyeri İşletme içinde ve dış sahada malzeme, raf, makine vb. malzemelerin çarpmalara karşı korunmasında kullanılan Güvenlik bariyerleri ile forklift ve araç çarpmalarına karşı koruma sağlanır. Depolarda, forkliftlerin hızla hareket ettiği alanlarda köşe koruma için kullanılabilir. Forklift ve reachtruck gibi araçların raflara çarparak zarar vermeleri ve rafların yıkılmasına karşı güvenlik bariyerleri ile ekstra güvenlik sağlanır.

Zamana karşı çalışılan depolarda forkliftleri hızlı sevkiyatlar yapması beklenirken kullanıcı hatalarına karşı güvenlik bariyeri ile önlem alınabilir ve kazalar önlenebilir. Otopark ve bina önlerinde araç geçişleri önlenebilir ve duvar, cam gibi yüzeylere koruma sağlanır. Bina yanlarında doğalgaz, elektrik panolarına çarpmalara karşı güvenlik bariyeri kullanılır.

Şartlara ve taleplere uygun imalatlarımız ve güvenlik prensibiz, ürün kalitesini ön plana çıkarmaktadır…

Daha fazla bilgi için >

BIGBAG YÜKLEME KULESİ

Çelik Konstüriksiyon yapısı ile yükleme ve boşaltma sahasında katlar arasında Bigbaglerin taşınması sırasında oluşabilecek kazaları önlemek amacı ile tasarlanmış ve imal edilmiştir.

Daha fazla bilgi için >

error: Web sayfasından lütfen kopyalama yapmayınız...