İletişim Tel: +90 533 393 79 99            satis@kilavuzmakina.com

Gemici Merdiveni

You are here : Kılavuz Makina > Çelik Konstrüksiyon > Gemici Merdiveni →

GEMİCİ MERDİVENİ / VİNÇ YOLU ERİŞİM MERDİVENİ

Gemici Merdiveni” dar çalışma alanları, dikey erişime ihtiyaç duyulan işletmelerde tercih edilmektedir. Dikey merdivenler, kapladıkları az alan ile Vinç yollarına, platformlara, Silolara ve Çatılara erişimde kullanılabilir.

Gemici Merdiveni, projenize istinaden istenilen boylarda imal edilebilmektedir. Koruma çemberi ile yüksek mesafelerde ekstra güvenlik sağlanmaktır. 6 metreden daha yükseğe erişmeyi sağlayan çardaklı dik merdivenlerde her 9 metre’de bir sahanlık bulunmalıdır. Sahanlığın eni 60 cm.’den boyu 150 cm.’den daha ufak olmayıp, etrafı korkuluk ve süpürgelikle çevrilmelidir. Gemici Merdiveni tasarımlarında emniyet kemeri borusu ile ekstra güvenlik sağlanabilir (Opsiyonel).

Gemici Merdiveni

İş Güvenliği Standartlarına uygun ve ergonomik yapısı ile kullanıcıya maksimum güvenlik ve rahat kullanım imkanı sağlamak amacı ile dizayn edilmektedir. Gemici Merdiveni standartlarına uygun ölçülendirme ile iş güvenliği şartlarında belgelendirmeye uygun projelerle imal edilmektedir. Kaliteli malzeme ve imalat ile işletmenize değer kazandıracak ürünlerle teslimat yapılmaktadır. Merdiven girişine kilitli kapı ile güvenlik sağlanabilir. İzinsiz girişlerin önlenmesi amacı ile kaza ve güvenlik ön plana alınmaktadır.

İmalatlarda kaynaklı veya civatalı bağlantı ile işletme şartlarına ve yapınıza uygun tasarımlar yapılabilmektedir. Montaj hizmeti projeye istinaden firmamız tarafından verilebilmektedir.

Özel tasarımlarınız için firmamızla temasa geçebilir ve istediğiniz özelliklerde imalat için görüşebilirsiniz, satis@kilavuzmakina.com hesabımıza e-mail atmanız yeterlidir.

  GEMİCİ MERDİVENİ – GENEL ÖZELLİKLER

Kaliteli 1. sınıf malzeme İmalatlarımızda kullanılan malzemelerin tamamı 1. sınıftır.
Bağlantılar Sertifikalı bağlantı ekipmanlarına göre tasarlanmıştır.
Bakım gerektirmeyen yapı Uzun ömürlü malzeme seçimi ile dayanıklı yapı, epoksi boya veya galvaniz kaplama.
Çalışma Şartların uygun Kullanılacak sahaya uygun malzeme alternatifleri
Özgün tasarım İmalatı yapılan malzemelerde tecrübe ile kullanıcıya kolaylık sağlayan tasarım
Emniyet Mutlak emniyet şartlarına bağlı, emniyetli çalışma imkanı, Emniyet Kemeri Bağlantı noktası.
Projeli İmalatlar Mevcut Projelerinize veya işletme şartlarınıza uygun imalatlar.

error: Web sayfasından lütfen kopyalama yapmayınız...